Na titulní stranu

Vzdělání a praxeCo pro vás mohu a umím udělatNěkolik ukázek z mých projekčních prací
Má odborná publikační činnostRozhovory a články v médiích
Zeptejte se měDaniela Filipiová - Váš senátor

 

Publikační činnost

Daniela Filipiová: Projektujeme bez bariér

Publikace Projektujeme bez bariér obsahuje vyhlášku č. 174/1994 Sb., která již není platná a která je nahrazena vyhláškou č. 398/2009 Sb. Z tohoto důvodu pracuji na aktualizaci publikace. Přesto jsou návrhy uvedené ve stávají v publikaci aplikovatelné a odpovídají základním požadavkům bezbariérovosti. Znění nové vyhlášky nejdete v sekci Nabídka služeb.

Publikace by měla sloužit projektantům a pracovníkům ve stavebnictví, tedy všem těm, kteří jsou za tvorbu prostředí, ve kterém žijeme, jakýmkoliv způsobem přímo odpovědni. Těm, kteří chtějí, aby města a jejich objekty mohly sloužit společnosti jako celku. Ne nadarmo se říká, že úroveň společnosti se dá v jistém slova smyslu vyjádřit právě jejím postojem k lidem slabším, starým a tělesně či smyslově handicapovaným.

104 stran, obsahuje 146 kreseb a 45 fotografií

Vydalo Ministerstvo práce a sociálních věcí začátkem července 2002, jako účelovou neperiodickou publikaci, která není určena k prodeji na knižním trhu. Publikace je bohužel zcela rozebrána a je k dispozici již jen v elektronické podobě (viz níže).

O zájmu o tuto knihu svědčí např. fakt, že v České komoře architektů byla publikace rozebrána pouhé dva dny po oznámení nabídky publikace.

Stažení publikace v elektronické podobě

Ke stažení máte k dispozici dvě verze, jednu s plným rozlišením obrázků (20 MB), druhou se sníženým rozlišením (3,6 MB) z důvodů velikosti souboru. Pokud byste měli zájem o publikaci s plným rozlišením, ale Vaše internetové připojení je na stažení velkého souboru pomalé, prosím kontaktujte mě e-mailem, uveďte svoji poštovní adresu a já Vám publikaci bezplatně pošlu na CD.

Než zahájíte stahování, vyplňte prosím následující formulář. Slouží pouze k evidenci zájemců o tuto publikaci. Můžete též připojit svůj eventuelní komentář.

Jméno*:

E-mail*:

Profese*:

Komentář:

 

informujte mě o budoucích aktualizacích publikace případně o jiných zdrojích informací na dané téma.

 Zpět na Publikační činnost

Nahoru
Na titulní stranu