Na titulní stranu
Vzdělání a praxe
Co pro vás mohu a umím udělat
Má odborná publikační činnostRozhovory a články v médiích
Zeptejte se mě
Chcete-li se dozvědět něco o mé kandidatuře do Senátu

Zdravotní středisko Mikulášovice

Úprava bezbariérového apartmá v objektu zdravotního střediska

Navrhované bezbariérové apartmá vzniká z potřeby uspokojit žadatele o ubytování i z řad osob s větším či menším tělesným postižením. Vytvořením apartmá se rozšíří již poskytované ubytovací služby v objektu.

Apartmá vznikne z místností č. 105, 106, 107 a z části místnosti – chodby – č. 103 (číslování místností viz výkres stávajícího stavu). Rozdělením místnosti – chodby – č. 103 vznikne předsíň navrhovaného apartmá a hygienické zázemí apartmá. Zůstane zachován přístup na WC využívané zdravotním střediskem (místnosti č. 101, 100, 104). Příčka oddělující chodbu a nově navrženou předsíň je navržena z tvárnic Hebel (popř. Ytong) tl. 10 cm. Ze stejného materiálu je navržena příčka mezi nově navrženou předsíní a koupelnou.

Z předsíně apartmá se dále vstupuje do pokoje, který je vybaven kuchyňskou mini linkou, která musí vyhovovat požadavkům na využívání osobami pohybujícími se na ortopedickém vozíku (viz dále). Pokoj slouží jako denní místnost a je vybaven jídelním stolem, sedacím nábytkem a skříněmi. Druhý pokoj apartmá slouží jako ložnice. V místnosti je možné umístit tři lůžka, popřípadě přistýlku nebo dětskou postýlku.


 Zpět na projekční činnost

Nahoru
Na titulní stranu